Портал Профи
+38 067 560 53 19
+38 067 140 38 70
Cправочная информация
 • Главная
 • О нас
 • Мы выполняем
 • Галерея
 • Статьи
 • Контакты
 • Главная / Статьи / Виды ремонтных работ в квартире

  Ремонт квартир. Виды ремонтных работ в квартире

  10-07-2019

  Виды ремонтных работ в квартире

  Косметичний ремонт житла полягає у поліпшенні його зовнішнього вигляду без значних змін в дизайні і є найбільш простим і дешевим видом ремонту, в той же час, маючи на увазі під собою виконання оздоблювальних робіт високої якості без зачіпання головних сантехнічних і електричних комунікацій. Капітальний ремонт квартири є найпоширенішим видом ремонтних робіт.

   Поєднуючи порівняно невисокі фінансові витрати та високу якість, капітальний ремонт дуже популярний і користується великим попитом у представників середнього класу. Чи не кожного власника житла влаштовує проведення косметичного ремонту приміщень. Проте ціни на капітальний ремонт можуть істотно відрізнятися, найдорожчим вважається капітальний ремонт, зроблений за останніми європейськими стандартами.

  Одним з найдорожчих видів ремонту є євроремонт. Головною метою проведення євроремонту є методичне переобладнання приміщення, а не виправлення в ньому недоліків і дефектів, як у попередніх двох видів ремонту. В результаті євроремонту квартира може змінитися до невпізнання.

  Євроремонт являє собою високоякісний ремонт котеджу або квартири з використанням сучасних будівельних технологій і матеріалів, наприклад, таких як пластикові панелі. Ремонт санвузлів та ванної під ключ зазвичай передбачає заміну старих комунікацій, стелі та підлоги, стінових покриттів, а також установку нової сантехніки. Нерідко мешканцями проводиться ремонт своїми руками, тому що для більшої частини населення найм ремонтної бригади для проведення робіт не по кишені.

  Перед проведенням будь-яких ремонтних робіт проконсультуйтеся у фахівця, це дозволить вам заощадити грошові вкладення, а також силу-силенну нервів і часу. Крім того, можна відвідати спеціальні сайти, присвячені будівництву і ремонту, яких в Інтернеті вдосталь.