Портал Профи
+38 067 560 53 19
+38 067 140 38 70
Cправочная информация
 • Главная
 • О нас
 • Мы выполняем
 • Галерея
 • Статьи
 • Контакты
 • Главная / Статьи / Будівництво даху: що потрібно знати?

  Ремонт квартир. Детская комната

  16-07-2018

  Будівництво даху: що потрібно знати?

  Дах є одним з найголовніших елементів у будь-якої будівлі. Ця частина споруди захищає від різного атмосферних опадів, а також сонячного, техногенного впливу Правда, іноді так трапляється, що роль даху тільки на вище представлених функціях не обмежується. Наприклад, в заміських будинках такий елемент як дах часто є елементом справжнісінького солідного іміджу власника

  Причина в тому, що силует даху, а також її колірна гамма, неповторна і стильна пластика поверхні визначаються саме смаками власників. Для того щоб потім не шукати де і як недорого зробити ремонт даху , необхідно з самого початку визначитися з її будівництвом, причому досить ґрунтовно.

  Несучими конструкціями для горищних дахів стають крокви. Вони бувають тільки двох видів - наслонние або ж висячі (вони мають назву кроквяні ферми).

  Похилі крокви, звичайно, використовують в невеликих за своїми розмірами одноповерхових заміських будиночках, які можуть похвалитися середньою несучою стіною (в даному випадку поки мова не ведеться про наявність на стінах покриттів, таких як шпалери з бамбука). Один кінець крокв обов'язково буде спиратися на зовнішню стіну. При досить великих за своїми площами прольотах встановлюються підкоси під кроквяні ноги від наслонних крокв (інакше вони називаються кроквяні ферми).

  Якщо ж проміжних стін так і немає, але все ж є необхідність перекрити прольоти розміром більше ніж 5 м, використовуються звичайно висячі крокви.


  Кроквяна система є перевіреною і точної основою міцності, а також надійності всієї даху, її покриття дахового. Існуючі норми наказують, що 1 кв.м. лююбой покрівельної конструкції витримувати повинен як мінімум 200кг навантаження (даний показник наводиться без урахування самого ваги матеріалу покрівельного).

  Найпопулярнішим матеріалом для кроквяної системи стає саме дерево (хоча на сьогоднішній день може застосовуватися поряд з деревом ще і метал).

  Популярність саме першого матеріалу привела до популярності, наприклад, такої речі як сайдинг з дерева. і крокви, і обрешітку покривають за допомогою спеціальних засобів вогне, а також біозахисту.

  Дерево, як відомо, «дихає», а це значить, що сам матеріал постійно може набухати, при будівництві ж даху приділити необхідно буде особливу увагу саме якості пристрою ...